Kurumsal

Hakkımızda

Aslanbaş Çivi Tel Çelik Hasır A.Ş.; 50 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren metal sektöründe üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Çivi, Tel, Çelik Hasır, Vida Teli, Bağlama Telleri, Plastiğe Dizili Çivi, Tele Dizili Çivi, Çelik Tel vb. ürünlerin üretimini 5000 ton kapasiteli biri Adana biri Ankara olmak üzere iki üretim tesisinde gerçekleştirmektedir.

Yaygın satış ve dağıtım ağına sahip olan firmamız; Ankara ve İstanbul depolarımızdan müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Çivi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 52 yıllık geçmişiyle Türkiye'deki en eski çalışan çivi fabrikası ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Aslanbaş Çivi, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bilgi ister misiniz?

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya teklif istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın